Poster Planet promocja xmass

Zestaw 5 plakatów

  • SALE
  • SALE
  • SALE

Nowoczesne plakaty na ścianę

Zestawy plakatów od Poster Planet to idealne rozwiązanie dla osób, które za jednym zakupem chcą udekorować cały dom. Zestaw 3, 5 a nawet 8 spójnych tematycznie nowoczesnych prac graficznych pozwoli Ci na kreatywność podczas dekorowania swojego wnętrza. Nasze plakaty zostały zaprojektowane przez zespół doświadczonych grafików, którzy zadbali o to aby zestawy nawet 8 prac, tworzyły spójną całość. Plakaty zostały wydrukowane na grubym papierze 350 gr. dodatkowo zabezpieczone folią UV która to nadaje połysk oraz zabezpiecza przed wilgocią i nadmiernym osadzaniem się brudu. Zastosowanie takich rozwiązań oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów zapewnia naszym plakatom doskonałą jakość kolorów oraz niepowtarzalny design.

Zestawy plakatów do twojego wnętrza

Prace graficzne nawiązujące do aktualnych trendów to nasza specjalność. 15 lat doświadczenia w branży, tysiące godzin spędzone w programach graficznych, tona poprawek i setki tysięcy wypitych kubków z kawą pozwoliło nam zrozumieć, które prace pomogą odmienić wnętrza domów naszych klientów. Tworząc zestawy plakatów pragniemy ułatwić proces dekoracji pomieszczeń. Zdajemy sobie sprawę z ilości dostępnych prac graficznych na rynku oraz z czasu jaki trzeba poświęcić aby skomponować pasujące do siebie plakaty. Jako firma wykonaliśmy ten etap za ciebie. Spójna kolorystyka oraz nawiązująca wzajemnie do siebie tematyka naszych prac tworzy spójną całość, która to z pewnością pozwoli odmienić wnętrze twojego domu. 

Jeden zestaw plakatów a tak wiele możliwości!

W Poster Planet oferujemy naszym klientom plakaty w najpopularniejszych formatach. Dzięki wykorzystaniu uniwersalnych na rynku wymiarów druku, znalezienie pasującej ramki nie będzie stanowić problemu. Nasze zestawy plakatów zawierają pozycje o wymiarach 30x40cm, 21x30 cm oraz 29,7x42 cm. Dekorowanie wnętrza nigdy nie było tak łatwe. Jeden zestaw spójnych tematycznie plakatów pozwoli odmienić nie tylko ściany jednego pomieszczenia ale nawet całego domu. Dwie pozycje idealnie wpasują się do domowej sypialni, nad biurkiem niech zawiśnie jeden plakat, dwa pozostałe znajdą swoje miejsce w przedpokoju a reszta odmieni puste ściany na kanapą w salonie. Daj upust swojej kreatywności i pozwól się zainspirować. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl