Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania.

Czym jest marka Poster Planet ?

Poster Planet to firma powstała z pasji do grafiki, fotografii oraz designu.
Zajmujemy się produkcją i bezpośrednią sprzedażą obrazów już od przeszło 15 lat.
Otwierając firmę, postawiliśmy sobie jeden cel :"najlepszy produkt w najlepszej cenie". Chcieliśmy udowodnić, że naprawdę fajna grafika czy obraz zmieniający wystrój Twojego domu wcale nie musi być bardzo droga. Po tak długim czasie wiemy, że możesz nam zaufać i zapewniamy, że będziesz mile zaskoczony/a stosunkiem jakości do ceny naszych wyrobów.

Kupując nasze obrazy otrzymujesz produkt kompletny, gotowy do zawieszenia. Nie martwisz się już szukaniem pasującej ramy, płyty czy zawieszki.Po dokonaniu zakupu u nas pozostaje już tylko poczekać chwilkę na paczkę i cieszyć się nowym wystrojem Twojego wnętrza.

Czy sami produkujemy nasze produkty ? 

Wszystkie produkty dostępne na naszej stronie internetowej są wykonane przez naszą firmę. Zajmujemy się produkcją oraz bezpośrednią sprzedażą naszych wyrobów od przeszło 15 lat. Cały proces stworzenia gotowego obrazu jest starannie przeprowadzony przez doświadczonych fachowców.

Gdzie jeszcze mogę kupić produkty Poster Planet ?

Sprzedaż naszych produktów prowadzimy również za pośrednictwem serwisu Allegro. Działamy pod nazwą użytkownika posterplanet oraz supernapisy. 

Od jakiej kwoty jest darmowa dostawa ? 

Darmowa dostawa naszych produktów jest możliwa przy zamówieniach powyżej 300 zł. 

Czy realizujemy indywidualne zamówienia ?

Nasza firma nie prowadzi realizacji indywidualnych zamówień.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl